IFS Connect 2021: dlaczego warto inwestować w dojrzałe rozwiązania technologiczne?

Zapraszamy na IFS Connect21! Już 27 października od godziny 10:00 eksperci IFS ze swojego wirtualnego studia spotkają się z nami i opowiedzą o:

  • przyszłości rozwiań chmurowych w kontekście biznesowym;
  • najnowszych trendach w automatyzacji procesów;
  • przewagach konkurencyjnych, które budują wartość dla klientów.

Polecamy: IFS Connect – Cloud Day 2021: Technologia wspierająca rozwój

Konferencja IFS Connect 2021 organizowana jest z myślą o przedsiębiorstwach w procesie transformacji cyfrowej oraz kadrze odpowiedzialnej za rozwój i ekspansję firm.

Zapraszamy do rejestracji – https://info.ifs.com/IFS-Connect-Cloud-Day-2021.html

ISBtech jest partnerem medialnym wydarzenia 

Wydarzenie organizowane jest z myślą o przedsiębiorstwach w procesie transformacji cyfrowej oraz kadrze odpowiedzialnej za rozwój i ekspansję firm. Rejestracja na konferencję została już uruchomiona. Organizatorem konferencji jest firma IFS, która opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla 10 tys. przedsiębiorstw z całego świata. Za sprawą intensywnego rozwoju w Polsce z usług firmy korzysta ponad 70 tys. użytkowników reprezentujących m.in. branże produkcyjną, energetyczną i użyteczności publicznej oraz budowlano-konstrukcyjną.

Konferencja podzielona została na trzy bloki tematyczne traktujące o nadchodzących wyzwaniach związanych z transformacją chmurową, sile technologicznej rozwiązań chmurowych oraz case study, które pokazuję jakościowe zmiany funkcjonowania przedsiębiorstw z perspektywy klientów.

Polecamy nasze podcasty