Kulikowski, Volkswagen Bank: chcemy wyjść z ofertą do klientów indywidualnych

Volkswagen Bank od początku kierował ofertę do przedsiębiorców. Rozpoczęliśmy współpracę z małymi i średnimi firmami. Chcemy powrócić do klientów prywatnych – poinformował ISBnews.TV Ronald Kulikowski, dyrektor zarządzający Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

– Wprowadziliśmy cash kredyt online. To produkt w pełni zdigitalizowany, bezpieczny bazujący na najnowszych rozwiązaniach i jest to kredyt skierowany do klientów prywatnych oraz do przedsiębiorców – powiedział Kulikowski.

Volkswagen Bank przeprowadził ostatnio badanie z którego wynika, że rośnie liczba cyberataków na firmy, ale także poziom wiedzy przedsiębiorców w zakresie cyberbezpieczeństwa. Zdecydowana większość ankietowanych podmiotów gospodarczych uważa, że jest dobrze zabezpieczona przed zagrożeniami. Jednocześnie firmy deklarują, że chcą się doskonalić w tym zakresie. Z sondażu przeprowadzonego na przełomie sierpnia i września br. przez IPSOS wynika także, że w okresie pandemii COVID 19 znacznie wzrosła rola banków, jako edukatora w zakresie cyberbezpieczeństwa.

O szczegółach mówi w rozmowie z ISBnews.TV Ronald Kulikowski, Dyrektor Zarządzający Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce. 

Polecamy także: Kulikowski, Volkswagen Bank: cyberataki zagrażają polskim firmom

Polecamy nasze podcasty