Nagroda ISBnews: Pniewska, Orlen SA – Inwestując w polski sport podążamy właściwą drogą

– Czwarte wyróżnienie nagród ISBnews „Najbardziej Wiarygodny w Polskiej Gospodarce” w kategorii sport zdobyliśmy kolejny raz z rzędu. To dowód na to, że podążamy właściwą drogą. Jesteśmy liderem w sponsoringu sportu, jest to dźwignia, dzięki której budujemy rozpoznawalność marki i relacje z naszymi klientami na wszystkich rynkach, na których działamy – powiedziała Agata Pniewska, dyrektor biura marketingu sportowego, sponsoringu i eventów Orlen SA. 

Podkreśliła, że wybór ścieżki inwestowania w krajową arenę sportu przynosi efekty. Polscy sportowcy zdobyli wicemistrzostwo świata w siatkówce, siatkarze wygrali również turniej kwalifinacyjny na Igrzyska Olimpijskie, a w sportach motorowych dwóch kierowców zdobyło tytuły mistrza świata – Robert Kubica i Kajetan Kajetanowicz.

– Wspieramy również naszą polską młodzież. Już 300 tys. dzieci jest objętych programami sportowymi. Mam nadzieję, że to te argumenty przekonały kapitułę do wręczenia nagrody – podsumowała.

W IV edycji nagród i wyróżnień „Najbardziej Wiarygodny w Polskiej Gospodarce” agencja ISBnews uhonorowała firmy i instytucje prowadzące swoją działalność w sposób transparentny, uczciwy wobec kontrahentów i partnerów oraz hołdujące zasadom społecznej odpowiedzialności biznesu.
Partnerem tej edycji nagród był PKO Bank Polski.