Zhang, OPPO: Chcemy być pierwszej trójce w segmencie smartfonów w regionie CEE

Johnny Zhang, prezydent regionu Centralnej i Wschodniej Europy OPPO uważa, że marka w Polsce zdecydowanie większy potencjał niż dotychczasowy udział rynkowy. Chce znaleźć się pierwszej trójce w segmencie smartfonów w regionie CEE do 2024 r., poinformował w rozmowie z ISBtech.

Marka OPPO widzi dla siebie duży potencjał rozwoju na polskim rynku i w regionie CEE. Firma nastawiona na design i innowacyjność w produkcji smartfonów i innych urządzeń liczy, że obok wyglądu smartfona użytkownicy wybiorą OPPO m.in. ze względu na bardzo dobry aparat fotograficzny, czy superszybkie ładowanie, co zapewni marce „świetlaną przyszłość” w regionie CEE – wskazał Johnny Zhang.

– W ramach naszego pięcioletniego planu rozwojowego dla regionu CEE do 2024 celujemy w osiągniecie pozycji w top 3 smartfonów. Wcześniej sygnalizowaliśmy, że uważamy Polskę za jeden z naszych strategicznych rynków i mamy wobec niego duże ambicje. Systematycznie będą wchodziły nowe smartfony, a także kolejne kategorie sprzętowe. Budujemy cały ekosystem – powiedział ISBtech Zhang.

Polecamy nasze podcasty