Sułek, Kondrat Wina Wybrane: Internet pozwala się rozwijać mimo pandemii

Pandemia mocno nadszarpnęła sytuację na rynku horeca, ale dzięki zdywersyfikowanym kanałom, ofercie e-commerce i kolejnym inicjatywom internetowym jak webinaria o winach Kondrat Wina Wybrane kontynuuje rozwój biznesu, wskazuje w rozmowie z ISBtech dyrektor zarządzająca Kondrat Wina Wybrane Anna Sułek.

Według raportu sprzedaży Kondrat Wina Wybrane 2019-2020 sprzedaż win czerwonych, utrzymuje się stale na wysokim poziomie. Największą popularnością cieszą się czerwone wina wytrawne, które stanowią aktualnie 79% całej sprzedaży w sieci Kondrat Wina Wybrane. Konsumenci najchętniej wybierają wina za ok. 30 zł.

Czerwone wina wytrawne zarówno w ujęciu ilościowym jak i wartościowym mają największy udział w naszej sprzedaży. W okresie wiosennego lockdownu zaobserwowaliśmy wzrost sprzedaży win do 30 złotych, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w kolejnych miesiącach nasza oferta win z niższej półki cenowej znacznie poszerzyła się. Nadal najchętniej wybieramy wina czerwone lekkie, o intensywnych i słodkich aromatach czerwonych oraz ciemnych owoców, gładkie i z wyczuwalną słodyczą” – komentuje dyrektor zarządzająca, Kondrat Wina Wybrane.

Więcej informacji w serwisie ISBtech