Szczerze o pieniądzach – Bank na co dzień odc. 2

Od kiedy dzieci powinny rozpoczynać edukację finansową? Od podstawówki czy może od przedszkola? Jak nauczyć dzieci oszczędzać? Gościem 2-giego odcinka cyklu „Bank na co dzień” jest Małgorzata Kocoń, dyrektor Biura Młodego Klienta, Departament Sieci i Wsparcia Sprzedaży PKO Banku Polskiego.

Bank na co dzień – to projekt internetowy składający się z 3 programów edukacyjnych transmitowanych w sieci, przybliżających działalność banku w różnych obszarach – od nowych technologii używanych w bankowości, przez edukację najmłodszych, po codzienną pracę placówek i oddziałów bankowych. Agencja ISBnews jest patronem serii.

Polecamy: Szczerze o pieniądzach – Bank na co dzień odc. 1 

Czy płatności smartwatchem i telefonem są bezpieczne? Od kiedy dzieci powinny rozpoczynać edukację finansową? Kto dziś przychodzi do banku i czy możliwa jest obsługa klienta przy kawie? To tylko część pytań, na które spróbuje odpowiedzieć Ernest Bodziuch, prowadzący program, publicysta oraz dziennikarz radiowy i telewizyjny. Odcinki mają formę 20-minutowych rozmów z ekspertami PKO BP z wybranych dziedzin funkcjonowania banku.