Jaki wpływ ma polityka różnorodności na spółki giełdowe?

Polityka różnorodności to podejście firmy do tworzenia środowiska pracy, w którym pracownicy, niezależnie od różnic pomiędzy nimi, mają szanse na pełne wykorzystanie swojego potencjału.

Na ten temat dyskutowali uczestnicy debaty „Polityka różnorodności”, która odbyła się podczas Kongresu Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW.

Agencja ISBnews była patronem medialnym wydarzenia. W debacie wzięli udział: Beata Jarosz, iCode Trust sp. z o.. Izabela Tworzydło, BNP Paribas oraz prof. Krzysztof Jajuga. Moderatorem dyskusji był Lesław Kretowicz, prezes ISBnews.

Kongres był odpowiedzią na potrzebę sprawnego wdrożenia nowych przepisów w oparciu o „Dobre Praktyki Spółek Notowanych na GPW 2021”, zwane „DPSN2021″.

Zbiór Dobrych Praktyk jest wynikiem pracy ekspertów wchodzących w skład Komitetu Konsultacyjnego GPW ds. Ładu Korporacyjnego, reprezentujących interesy różnych grup uczestników rynku kapitałowego. Kongres Dobrych Praktyk Spółek Giełdowych był okazją do wzajemnej wymiany doświadczeń praktyków ze spółek giełdowych oraz czerpania z najlepszych wdrożeń i realizacji.

Kongresu Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW. Kongres jest odpowiedzią na potrzebę sprawnego wdrożenia nowych przepisów w oparciu o „Dobre Praktyki Spółek Notowanych na GPW 2021”, zwane „DPSN2021″. Zbiór Dobrych Praktyk jest wynikiem pracy ekspertów wchodzących w skład Komitetu Konsultacyjnego GPW ds. Ładu Korporacyjnego, reprezentujących interesy różnych grup uczestników rynku kapitałowego. Kongres Dobrych Praktyk Spółek Giełdowych będzie okazją do wzajemnej wymiany doświadczeń praktyków ze spółek giełdowych oraz czerpania z najlepszych wdrożeń i realizacji.

Cała debata jest dostępna także na naszym kanale w SoundCloud