czwartek, 21 stycznia, 2021
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

11. Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

20 stycznia - 21 stycznia

W 2021 roku Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG odbędzie się w dniach 20-21 stycznia. Pandemia zmieniła nie tylko otoczenie biznesowe i wpłynęła na kwestie organizacyjno-strategiczne w wielu firmach, ale także wymusiła zmianę formy kontaktów i interakcji. Najbliższa, 11. już edycja Kongresu, po raz pierwszy w całości odbędzie się wyłącznie w formule online i potrwa dwa dni, podczas których 25 ekspertów KPMG wygłosi 13 prelekcji. Kongres będzie tłumaczony symultanicznie na język angielski.

Pierwszy dzień Kongresu KPMG poświęcony będzie najważniejszym zmianom w przepisach. Omówione zostaną  najnowsze trendy w kontrolach podatkowych, zmiany w CIT, podatkowe wyzwania na rok 2021 dla osób fizycznych i pracodawców, nowości w VAT, koncepcja rzeczywistego właściciela i podatek u źródła a także źródła finansowania dla przedsiębiorców w latach 2021-2027.

Drugi dzień wydarzenia poświęcony będzie tematom związanym z cyfrową transformacją, sprawozdawczością finansową, trendami i wyzwaniami w podatkach międzynarodowych, cenami transferowymi, zmianami w KSH oraz prawnymi aspektami przygotowania przedsiębiorstwa do sprzedaży.

Szczegóły

Start:
20 stycznia
Koniec:
21 stycznia
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
https://home.kpmg/pl/pl/home/campaigns/2021/01/xi-kongres-podatkow-i-rachunkowosci-kpmg.html

Organizator

KPMG